Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Aktualności › Ankiety

Wyniki ankiety „Czy jestem za budową w Polsce elektrowni atomowej?”
Zdanie na temat elektrowni atomowych od zawsze dzieliło na tych, którzy w tego typu możliwości pozyskania energii elektrycznej widzą jedyną szanse na zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego Polski i na przeciwników, którzy kiedy jest mowa na temat budowy elektrowni jądrowej przed oczyma mają katastrofę w Czarnobylu. W związku z tym postanowiliśmy z okazji 25′tej rocznicy katastrofy w Czarnobylu uruchomić ankietę i zapytać o zdanie na ten temat naszych użytkowników.
29 VI 2011, 12:36:00 | Kategoria: Ankiety
W ostatniej naszej ankiecie pytaliśmy się, gdzie Państwo wybierają się na szusowanie po stokach narciarskich. 32,5% użytkowników nie uprawia tego typu sportów zimowych, natomiast z tych którzy jeżdżą najwięcej wybiera/wybrało się w polskie Karpaty. Poniżej prezentujemy wykres prezentujący udział procentowy poszczególnych krajów. W ankiecie wzięło udział 1661 osób.
9 II 2011, 11:54:20 | Kategoria: Ankiety
Za co najbardziej lubisz lato?
Dzieci i młodzież poszła do szkoły, znaczna większość osób pracujących ma już urlop za sobą, tak więc czas na podsumowanie naszej ostatniej, trzeciej ankiety wakacyjnej.
3 IX 2010, 13:38:06 | Kategoria: Ankiety
„W którym miesiącu wybierasz się na wakacje?”- podsumowanie ankiety
Zdecydowana większość użytkowników portalu pogody.pl na wakacje wybiera się w sierpniu.
6 VIII 2010, 13:38:03 | Kategoria: Ankiety
Podsumowanie ankiety „Gdzie planujesz spędzić wakacje?”
Podsumowujemy dziś pierwszą Naszą wakacyjną ankietę, dotyczącą miejsca w którym Państwo zamierzają spędzić wakacje 2010.
19 VII 2010, 13:43:19 | Kategoria: Ankiety
Publikujemy dziś wyniki ankiety, która przez parę tygodni wisiała na Naszym portalu.
22 VI 2010, 13:00:47 | Kategoria: Ankiety
Drodzy użytkownicy
27 IV 2010, 13:11:20 | Kategoria: Ankiety
Drodzy użytkownicy,Nasza firma ma zamiar uruchomić 16-dniową prognozę pogody dla Polski. Zanim to jednak nastąpi, chcielibyśmy poznań Wasze oczekiwania, szczególnie w odniesieniu do sposobu prezentacji takiej prognozy (mapy, wykresy, ..., a może interaktywne mapy z możliwością przeglądania warunków pogody w postaci wykresów). Oczywiście każdy pomysł na sposób prezentacji, zasięg czasowy i terytorialny, szczegółowość prognozy itd. zostanie rozpatrzony i w miarę możliwości wdrożony. Oczekujemy więc na Wasze pomysły. Prosimy je przesyłać na adres biuro@aura.com.pl.
22 VII 2008, 06:12:41 | Kategoria: Ankiety
Na prośbę Macieja Kolińskiego, zamieszczamy poniżej odnośnik do ankiety na temat serwisów meteorologicznych oraz informacji o pogodzie w internecie. Zachęcamy do wyrażenia własnej opinii. Aby przejść do ankiety proszę kliknąć w link ankieta.
11 V 2007, 10:20:00 | Kategoria: Ankiety
Z początkiem roku 2002 zostanie wystrzelony na orbitę okołoziemską satelita meteorologiczny drugiej generacji. Ta nowa technologia umożliwia wykonywanie zdjęć satelitarnych o rozdzielczości 1 km w punkcie podsatelitarnym. Satelita będzie wykonywał zdjęcia w 12-tu kanałach promieniowania elektromagnetycznego (obecnie 3 kanały). Umożliwi to zwiększenie dokładności prognoz meteorologicznych, a zwłaszcza wykonywanych metodami numerycznymi. Stanowisko firmy EUMETSAT, będącej głównym dystrybutorem informacji z satelitów wymaga wnoszenia odpłatności za pozyskiwane dane. Nasza ankieta ma na celu wysondowanie zainteresowania zdjęciami nowej generacji i związanej z tym odpłatności.
25 IV 2001, 14:00:00 | Kategoria: Ankiety
Meteopedia
Powietrze zawsze zawiera parę wodną. Lecz ilość pary wodnej w powietrzu nie może być nieograniczona. Podczas mglistych dni możemy zauważyć, że chodniki, liście i metalowe przedmioty są mokre i nie wysychają.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne