Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Podsumowanie ankiety „Gdzie planujesz wybrać się na narty/snowboard?”
9 II 2011, 11:54:20 | Kategoria: Ankiety

W ostatniej naszej ankiecie pytaliśmy się, gdzie Państwo wybierają się na szusowanie po stokach narciarskich. 32,5% użytkowników nie uprawia tego typu sportów zimowych, natomiast z tych którzy jeżdżą najwięcej wybiera/wybrało się w polskie Karpaty. Poniżej prezentujemy wykres prezentujący udział procentowy poszczególnych krajów. W ankiecie wzięło udział 1661 osób.

""

Tymczasem zapraszamy do udziały w kolejnej naszej ankiecie. Dziś chcielibyśmy się dowiedzieć jaka jest struktura płci naszych użytkowników.
Redaktor: wiacek
Meteopedia
Fujita (Tetsuya Theodore) "Ted" urodził się 23 października 1920 w japońskim Kitakyushu (Prefektura #cenzura# Studiował i później pracował na Kyushu Institute of Technology, gdzie zdobył tytuł profesora. W 1953 roku został zaproszony przez Uniwersytet w Chicago, który zainteresował się badaniami Fujity. Zrewolucjonizował on wiedzę na temat gwałtownych burz, tornad, dynamiki sztormów i cyklonów tropikalnych.

Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne