Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Czy globalne ocieplenie to...?- wyniki ankiety
22 VI 2010, 13:00:47 | Kategoria: Ankiety

Publikujemy dziś wyniki ankiety, która przez parę tygodni wisiała na Naszym portalu.

Przypomnijmy, że w ankiecie mogli państwo wyrazić swój stosunek do tzw teorii globalnego ocieplenia. Zmiany klimatyczne wzbudzają sporo emocji i zainteresowanie. Społeczność naukowa już od wielu lat spiera się o to czy klimat się ociepla czy wręcz przeciwnie i czy działalność człowieka ma na te zmiany wpływ. Z moich obserwacji wynika, że w przeciągu ostatnich kilku lat znacznie zmalała liczba osób wierząca w hipotezę, która mówi, że klimat się ociepla w wyniku antropopresji. I ankieta zamieszczona na Naszej stronie może to potwierdzić. Łącznie oddano 1859 głosów z czego najwięcej bo aż 1095 osób odpowiedziała, że   globalne ocieplenie to zwykły mit, 628 osób twierdzi, że globalne ocieplenie to niepodważalny fakt, zaś 136 ankietowanych nie ma w tej sprawie zdania.


Dziękujemy za udział w ankiecie i zapraszamy do oddawania kolejnych głosów w Naszych ankietach. Dziś, w związku z rozpoczęciem lata, chcielibyśmy zapytać Państwa jakie są Wasze plany urlopowe.

Redaktor: wiacek
Meteopedia
Powietrze zawsze zawiera parę wodną. Lecz ilość pary wodnej w powietrzu nie może być nieograniczona. Podczas mglistych dni możemy zauważyć, że chodniki, liście i metalowe przedmioty są mokre i nie wysychają.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne