Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Za co najbardziej lubisz lato?
Za co najbardziej lubisz lato?
3 IX 2010, 13:38:06 | Kategoria: Ankiety

Dzieci i młodzież poszła do szkoły, znaczna większość osób pracujących ma już urlop za sobą, tak więc czas na podsumowanie naszej ostatniej, trzeciej ankiety wakacyjnej.

W ankiecie pt. „Za co najbardziej lubisz lato?” wzięło udział 2288 użytkowników i bezapelacyjnie najbardziej w lecie nasi użytkownicy lubią upały, ciepłe noce oraz długie dni. Niestety zarówno jedno jak i drugie mamy już za sobą. Również sporo osób nie lubi grubo się ubierać. 8,8% osób lubi naturalną opaleniznę. Zaryzykuje stwierdzeniem, że główny udział w zaznaczeniu tej odpowiedzi stanowiły kobiety. Natomiast kolejne pozycje „Za dziewczyny w bikini na plaży” oraz „Za zimne piwko” zdominowali mężczyźni. 128 osób biorących udział w ankiecie nie lubi lata, żąs najmniej lubiane w lecie są przez Państwa tłumy na basenie.

""

Ta ankietą kończymy cykl ankiet wakacyjnych i zapraszamy do udziały w następnych niewakacyjnych ankietach.

Redaktor: wiacek
Meteopedia
krater na powierzchni Marsa o średnicy 154 km. W 1991 roku został on nazwany od nazwiska australijskiego astronoma-amatora Waltera Gale′a. We wnętrzu krateru Gale znajduje się góra Aeolis Mons wznosząca się ponad brzeg krateru.

Ponieważ warstwowa struktura tej wysokiej na 5,5 km góry wskazuje, że może zawierać długą sekwencję osadów zachowujących geologiczną historię Marsa, krater ten został wybrany jako cel lądowania łazika Curiosity. Lądowanie nastąpiło 6 sierpnia 2012.


Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne