Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

„W którym miesiącu wybierasz się na wakacje?”- podsumowanie ankiety
„W którym miesiącu wybierasz się na wakacje?”- podsumowanie ankiety
6 VIII 2010, 13:38:03 | Kategoria: Ankiety

Zdecydowana większość użytkowników portalu pogody.pl na wakacje wybiera się w sierpniu.

83,8% czyli 4377 osób biorących udział w ankiecie na urlop wybierze się w bieżącym miesiącu. 625 osób (11,96%) ma już urlop za sobą z czego 11,33 urlop spędziła go w upalnym lipcu, zaś 0,66% już w czerwcu. Jedynie 3,41 (178 osób) planuje wypoczynek we wrześniu. Niecały 1% zaznaczyło odpowiedz ′inny” .


A co Nas czeka w najbliższych dniach? Niestety weekend zapowiada się deszczowy. Polska będzie pod wpływem układu obniżonego ciśnienia. Jutro we wschodniej części kraju bardzo ciepło, od 29 w Rzeszowie do 32 na Suwalszczyźnie. Nad zachodnią część kraju będzie napływać nieco chłodniejsze powietrze z północnego- zachodu. Tam temperatury od 22 stopni Celsjusza we Wrocławiu do 24 w Poznaniu. Opady wystąpią w całym kraju, a na Warmii, Mazowszu i w Małopolsce wystąpić mogą lokalnie burze. W niedzielę przelotne opady niemal w całym kraju. Temperatury na zachodzie i w centrum kraju do 24 stopnie, na wschodzie do 27 stopni Celsjusza. W następnych dniach więcej słońca, mniej opadów, jednak na większe upały nie ma co liczyć w najbliższym czasie


W ankiecie wzięło udział 5223 użytkowników za co serdecznie dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej wakacyjnej zabawie ankietowej. Tym razem chcielibyśmy się dowiedzieć „ Za co Państwo lubią lato?”.

Redaktor: Wojtek
Meteopedia
Chmury warstwowe deszczowe mają znaczną grubość dochodzącą do kilku kilometrów, dlatego nie widzimy przez nie Słońca. Chmury te mają ponury, ciemnoszary wygląd i z nich najczęściej pada deszcz lub śnieg.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne