Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Wyniki ankiety „Czy jestem za budową w Polsce elektrowni atomowej?”
Wyniki ankiety „Czy jestem za budową w Polsce elektrowni atomowej?”
29 VI 2011, 12:36:00 | Kategoria: Ankiety

Zdanie na temat elektrowni atomowych od zawsze dzieliło na tych, którzy w tego typu możliwości pozyskania energii elektrycznej widzą jedyną szanse na zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego Polski i na przeciwników, którzy kiedy jest mowa na temat budowy elektrowni jądrowej przed oczyma mają katastrofę w Czarnobylu. W związku z tym postanowiliśmy z okazji 25′tej rocznicy katastrofy w Czarnobylu uruchomić ankietę i zapytać o zdanie na ten temat naszych użytkowników.

Wyniki nie zaskakują i proporcja pomiędzy zwolennikami, a przeciwnikami są wyrównane, aczkolwiek najwięcej głosów oddano na odpowiedź zdecydowanie nie. W ankiecie wzięło udział 2101 osób. Poniżej prezentujemy dokładne wyniki. Za udział w ankiecie dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, tym razem wakacyjnej już ankiecie.

""

Redaktor: wiacek
Meteopedia
skupiająca 189 państw, powstała z przekształcenia Międzynarodowej Organizacji Meteorologicznej (International Meteorological Organization - IMO) założonej w 1873 r. Od 1951 r. WMO stała się wyspecjalizowaną agendą ONZ, której zadaniem jest ujednolicanie, udoskonalanie i wymiana prac meteorologicznych oraz popieranie studiów klimatycznych, geograficznych, hydrologicznych.

Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne