Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Prezentacja prognozy pogody na 16 dni
22 VII 2008, 06:12:41 | Kategoria: Ankiety

Drodzy użytkownicy,

Nasza firma ma zamiar uruchomić 16-dniową prognozę pogody dla Polski. Zanim to jednak nastąpi, chcielibyśmy poznań Wasze oczekiwania, szczególnie w odniesieniu do sposobu prezentacji takiej prognozy (mapy, wykresy, ..., a może interaktywne mapy z możliwością przeglądania warunków pogody w postaci wykresów). Oczywiście każdy pomysł na sposób prezentacji, zasięg czasowy i terytorialny, szczegółowość prognozy itd. zostanie rozpatrzony i w miarę możliwości wdrożony. Oczekujemy więc na Wasze pomysły. Prosimy je przesyłać na adres biuro@aura.com.pl.

Redaktor: Wojtek
Meteopedia
Skala mierząca siłę tornada, która w przeciwieństwie do Skali Fujity odnosi się przede wszystkim do prędkości wiatru w wirze, a nie do powodowanych zniszczeń. Skala została opracowana w Wielkiej Brytanii przez organizację TORRO i posiada stopnie od T0 do T11. Jest stosowana przede wszystkim na wyspach brytyjskich. Skala ma ścisły związek ze skalą Beauforta:
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne