Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
...
...
Prognoza pogody na piątek.
W ciągu dnia na południowym – wschodzie zachmurzenie małe i umiarkowane. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże. Bez opadów. Temperatura maksymalna od (-1)ºC na wschodzie do 3 ºC na Opolszczyźnie i Górnym Śląsku. Słaby wiatr ze zmiennych kierunków. Ciśnienie będzie się wahać. Na barometrach w południe około 1036 hPa.
16 XII 2016, 08:40:00 | Kategoria: Prognozy
W weekend ciepło, ale deszczowo i wietrznie.
Nad południowa i zachodnią Europą układ wyżowy. Na pozostałym obszarze niże z frontami atmosferycznymi. Polska znajdzie się pod wpływem niżu z frontami atmosferycznymi. Nad obszar kraju napływać będzie ciepła i wilgotna masa powietrza. W sobotę w ciągu dnia w całym kraju pochmurno. Opady deszczu, które okresami na północy będą intensywniejsze, ominą tylko regiony południowe. Temperatura minimalna od 8ºC na Pomorzu do 4 – 2ºC na południu. Maksymalnie od 6ºC na Podkarpaciu do 10ºC na Dolnym Śląsku. Silny okresami porywisty wiatr z zachodu. Spadek ciśnienia. Na barometrach w południe około 1015 hPa. W niedzielę w ciągu dnia w całym kraju pochmurno z okresowymi opadami deszczu lub mżawki. Minimalnie od 7ºC w regionach północnych do 3ºC na południowym – wschodzie. Maksymalnie od 4ºC na Podkarpaciu do 8ºC na Pomorzu Zachodnim. Nadal silny okresami porywisty zachodni wiatr. Ciśnienie zacznie rosnąć. Na barometrach w południe około 1008 hPa.
9 XII 2016, 10:22:00 | Kategoria: Prognozy
Prognoza pogody na poniedziałek.
Przed w regionach północnych zachmurzenie duże i całkowite. Miejscami na północnym – wschodzie może popadać słaby śnieg. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane. Po południu bez zmian. Nadal na północy dużo chmur. Na północnym – wschodzie miejscami śnieg. Na pozostałym obszarze pogodnie. Maksymalnie od (-1) – 0ºC na wschodzie do 4ºC na Wybrzeżu Wschodnim. Słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu silny, wiatr z zachodu i południowego - zachodu. Niewielki wzrost ciśnienia. Na barometrach w południe około 1024 hPa.
5 XII 2016, 09:05:00 | Kategoria: Prognozy
Prognoza pogody na weekend 03 i 04 grudnia 2016.
Nad Polską pole wysokiego ciśnienia. Na wschodzie fronty. Napływać będzie zimna masa powietrza. W sobotę we wschodnich i środkowych regionach dużo chmur z przejaśnieniami. Miejscami popada śnieg. Na zachodzie zachmurzenie umiarkowane. Minimalnie od (-5) - (-3)ºC na Podlasiu do 1ºC na Wybrzeżu. Maksymalnie od (-1)ºC na wschodzie do 3ºC na północnym – zachodzie i Pomorzu. Umiarkowany i dość silny północno – zachodni i zachodni wiatr. Wzrost ciśnienia. Na barometrach w południe około 1022 hPa. W niedzielę zachmurzenie umiarkowane i duże. Opady śniegu od Pomorza Wschodniego i Warmii przez centrum po południowym - wschód. Minimalnie od (-7)ºC na Podlasiu do 1ºC w rejonie Zatoki Gdańskiej. Maksymalnie od (-2) - 0 ºC we wschodniej części do 1 – 2ºC w zachodniej części kraju. Wiatr słaby i umiarkowany z zachodu. Wahania ciśnienia. Na barometrach w południe około 1030 hPa.
2 XII 2016, 10:44:00 | Kategoria: Prognozy
Prognoza pogody na weekend 26 i 27 listopada.
Nad północną, południową i wschodnią Europą niże z frontami atmosferycznymi. Na pozostałym obszarze pola podwyższonego ciśnienia. Pogodę nad Polską początkowo kształtować będzie pole wysokiego ciśnienia, napływać będzie dość ciepła i sucha masa powietrza. W późniejszych terminach znajdziemy się pod wpływem zatoki niżowej i frontów atmosferycznych, a nad obszar kraju napływać będzie chłodniejsza i wilgotna masa powietrza. W sobotę po ustąpieniu porannych mgieł na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie małe i umiarkowane. Tylko na północy i północnym – wschodzie zachmurzenie duże. Deszcz popada na północy. Minimalnie od 4ºC w rejonie Zatoki Gdańskiej do (-3)ºC na południowym – wschodzie. Maksymalnie przeważnie około 4 - 6ºC. Cieplej miejscami na południu około 7 - 8ºC. Słaby i umiarkowany, na Wybrzeżu silny, wiatr z zachodu. Spadek ciśnienia na barometrach około 1016 hPa. W niedzielę przeważnie pochmurno i początkowo miejscami popada deszcz lub mżawka, które w drugiej części dnia przechodzić będą w śnieg. Bez opadów tylko na zachodzie. W ...
25 XI 2016, 09:39:00 | Kategoria: Prognozy
We wtorek pogodnie i ciepło.
W ciągu dnia zachmurzenie małe i umiarkowane. Miejscami na wschodzie, północy i w Sudetach okresami wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna od 5ºC na Podlasiu do około 14ºC na południu. Lokalnie wyższa. Umiarkowany okresami dość silny wiatr z południa i południowego – wschodu. Niewielki wzrost ciśnienia. Na barometrach w południe około 1019 hPa.
22 XI 2016, 07:41:00 | Kategoria: Prognozy
W weekend i deszcz i słońce. Dość ciepło.
Nad Polską niż i froty atmosferyczne. Nad obszar kraju napływać będzie dość wilgotna masa powietrza. W sobotę na przeważającym obszarze kraju pochmurno. Opady deszczu na północy, północnym - wschodzie w centrum i na południowym – zachodzie. większe przejaśnienia na południowym – wschodzie. Minimalnie około 7 – 6ºC. Nieco chłodniej na północnym – wschodzie około 5ºC. Maksymalnie około 7 – 9ºC. Cieplej na południowym – wschodzie około 10– 13ºC. Umiarkowany wiatr z południa. W niedzielę większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Słabo popadać może we wschodniej części kraju. Minimalnie około 5 – 1ºC. Cieplej na południowym – wschodzie około 7 – 6ºC. Maksymalnie około 7 – 9ºC. Cieplej na południowym – wschodzie około 10 – 12ºC. Dość silny południowo – wschodni wiatr.
18 XI 2016, 10:19:00 | Kategoria: Prognozy
Prognoza pogody na długi weekend.
W piątek przed południem na północy i południu dużo chmur z przejaśnieniami. Na Wybrzeżu Wschodnim przelotne opady deszczu lub śniegu. Na pozostałym obszarze pochmurno z opadami śniegu. Po południu w całym kraju pochmurno Przelotny deszcz lub śnieg na Wybrzeżu Wschodnim. Na południu i w centrum okresowe opady śniegu, a w górach również deszczu ze śniegiem. Minimalnie od 2ºC na Wybrzeżu Wschodnim do (-5) - (-6)ºC na Podlasiu. Maksymalnie od (-1)ºC na Podlasiu do 6ºC w Małopolsce. Słaby okresami umiarkowany wiatr ze zmiennych kierunków. W sobotę rano mgły na północy. Przed południem w regionach północnych i środkowych dość pogodnie. Na Wybrzeżu może popadać przelotny deszcz lub śnieg. Na południu i południowym – wschodzie pochmurno z opadami śniegu. Po południu na północy, zachodzie i w centrum pogodnie, na pozostałym obszarze dużo chmur. Opady śniegu na południowym – wschodzie. Minimalnie od 2ºC na Wybrzeżu Wschodnim do (-8)ºC na Podlasiu. Maksymalnie od (-1)ºC na ...
10 XI 2016, 10:10:00 | Kategoria: Prognozy
Prognoza pogody na czwartek.
W ciągu dnia w całym kraju dużo chmur z przejaśnieniami. Opady deszczu, deszczu ze śniegiem lub śniegu na południowym - zachodzie i w centrum. Na północnym - wschodzie opady słabego śniegu. Maksymalnie od 0ºC na Podlasiu do 5ºC w regionach południowych. Słaby wiatr będzie wiał ze zmiennych kierunków.
10 XI 2016, 07:31:00 | Kategoria: Prognozy
Prognoza pogody na wtorek.
Rano mgły na północnym – wschodzie. W ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane i duże. Opady deszczu ze śniegiem lub śniegu głównie w drugiej części dnia na południu, Ziemi Lubuskiej oraz na Pomorzu. Minimalnie około 1 - (-1)ºC. Cieplej w rejonie Zatoki Gdańskiej około 2ºC. Maksymalnie od 3ºC na Podlasiu i w Małopolsce do 6ºC na Dolnym Śląsku. Słaby okresami umiarkowany zmienny wiatr.
7 XI 2016, 08:58:00 | Kategoria: Prognozy
...
...
Meteopedia
Aneroid urządzenie służące do prowadzenia pomiaru ciśnienia atmosferycznego.


Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne