Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Prognoza pogody na długi weekend.
Prognoza pogody na długi weekend.
10 XI 2016, 10:10:00 | Kategoria: Prognozy
W piątek przed południem na północy i południu dużo chmur z przejaśnieniami. Na Wybrzeżu Wschodnim przelotne opady deszczu lub śniegu. Na pozostałym obszarze pochmurno z opadami śniegu. Po południu w całym kraju pochmurno Przelotny deszcz lub śnieg na Wybrzeżu Wschodnim. Na południu i w centrum okresowe opady śniegu, a w górach również deszczu ze śniegiem. Minimalnie od 2ºC na Wybrzeżu Wschodnim do (-5) - (-6)ºC na Podlasiu. Maksymalnie od (-1)ºC na Podlasiu do 6ºC w Małopolsce. Słaby okresami umiarkowany wiatr ze zmiennych kierunków.

W sobotę rano mgły na północy. Przed południem w regionach północnych i środkowych dość pogodnie. Na Wybrzeżu może popadać przelotny deszcz lub śnieg. Na południu i południowym – wschodzie pochmurno z opadami śniegu. Po południu na północy, zachodzie i w centrum pogodnie, na pozostałym obszarze dużo chmur. Opady śniegu na południowym – wschodzie. Minimalnie od 2ºC na Wybrzeżu Wschodnim do (-8)ºC na Podlasiu. Maksymalnie od (-1)ºC na Podlasiu do 4ºC na Pomorzu. Słaby i umiarkowany wiatr ze zmiennych kierunków.

W niedzielę rano mgły na północnym – zachodzie i na zachodzie. Przed południem w regionach zachodnich pogodnie,a we wschodnich pochmurno i miejscami popada tam śnieg. Po południu pogodnie na północy i zachodzie, a na wschodzie i południu pochmurno. Opady śniegu na Podkarpaciu. Minimalnie od 2ºC na Wybrzeżu Wschodnim do (-6)ºC na Podlasiu. Maksymalnie od 0ºC na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie do 4ºC na Wybrzeżu Wschodnim. Słaby okresami umiarkowany wiatr ze zmiennych kierunków.
Meteopedia
Morska masa powietrza kształtuje się nad rozległymi obszarami oceanicznymi. Podstawową jej cechą jest znaczna wilgotność sięgająca nierzadko 100%. W związku z tym latem jest chłodniejsza niż masa kontynentalna, a cieplejsza w sezonie zimowym, w tej samej strefie szerokości geograficznej.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne