Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

W weekend i deszcz i słońce. Dość ciepło.
W weekend i deszcz i słońce. Dość ciepło.
18 XI 2016, 10:19:00 | Kategoria: Prognozy
Nad Polską niż i froty atmosferyczne. Nad obszar kraju napływać będzie dość wilgotna masa powietrza. W sobotę na przeważającym obszarze kraju pochmurno. Opady deszczu na północy, północnym - wschodzie w centrum i na południowym – zachodzie. większe przejaśnienia na południowym – wschodzie. Minimalnie około 7 – 6ºC. Nieco chłodniej na północnym – wschodzie około 5ºC. Maksymalnie około 7 – 9ºC. Cieplej na południowym – wschodzie około 10– 13ºC. Umiarkowany wiatr z południa.
W niedzielę większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Słabo popadać może we wschodniej części kraju. Minimalnie około 5 – 1ºC. Cieplej na południowym – wschodzie około 7 – 6ºC. Maksymalnie około 7 – 9ºC. Cieplej na południowym – wschodzie około 10 – 12ºC. Dość silny południowo – wschodni wiatr.
Meteopedia
Śnieg to opad kryształków lodu. Może przybierać różne postacie. Podstawową formą kryształków jest gwiazdka sześcioramienna. Średnice padających śnieżynek mają na ogół kilka milimetrów.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne