Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
...
Prognoza pogody na weekend 13 i 14 lutego 2016 roku.
Nad Europą niże z frontami atmosferycznymi. Polska również znajdzie się pod wpływem obniżowego ciśnienia. Nad obszar kraju napływać będzie zimne powietrze z północnego - zachodu. W sobotę na zachodzie mglisty poranek, w ciągu dnia pogodnie. W centrum przejaśnienia. Na wschodzie pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem lub deszczu, a w górach śniegu. Wiatr nie będzie nam dokuczał. W Walentynki przejaśnienia na południowym - wschodzie i tam rano mgły. Na pozostałym obszarze pochmurno z opadami deszczu, a na Wybrzeżu również deszczu ze śniegiem. Silniejszy wiatr.
11 II 2016, 10:35:00 | Kategoria: Prognozy
Prognoza pogody na weekend 06 i 07 lutego 2016 roku.
W sobotę przejaśnienia, w niedzielę szczególnie na wschodzie, wiele pogodnego nieba. Czeka nas ciepły, lecz wietrzny weekend. W górach halny.
5 II 2016, 11:14:00 | Kategoria: Prognozy
Prognoza pogody na weekend 23 - 24 stycznia 2016.
W weekend nad Atlantykiem, na wschodzie i na północy kontynentu europejskiego niże z frontami atmosferycznymi. Na pozostałym obszarze układ wysokiego ciśnienia. Polska znajdzie się pod wpływem płytkiej zatoki niżowej z frontem atmosferycznym. Nad obszar kraju napływać będzie cieplejsze i wilgotne powietrze z zachodu. W sobotę od zachodu, przemieszczać się będzie strefa frontu atmosferycznego z opadami śniegu, które wieczorem na zachodzie będą przechodzić w opady marznącego deszczu. Na wschodzie przeważnie jeszcze bez opadów. Będzie wiał umiarkowany wiatr. W niedzielę strefa frontu z opadami śniegu na wschodzie, w centrum i na zachodzie opady deszczu, które rano mogą powodować gołoledź. Umiarkowany wiatr.
21 I 2016, 10:11:00 | Kategoria: Prognozy
Prognoza pogody na weekend 16 - 17 stycznia 2016 roku.
Na wschodzie i zachodzie Europy układy wysokiego ciśnienia. Pomiędzy nimi niże z frontami atmosferycznymi. Polska początkowo znajdzie się pod wpływem obniżonego ciśnienia z frontami atmosferycznymi, a w późniejszych terminach, wyżowego klina. Od północy nad obszar kraju napływać będzie coraz mroźniejsze powietrze. W sobotę przed południem pochmurno, z opadami śniegu, na wschodzie i południu oraz na krańcach zachodnich oraz północnych. Na pozostałym obszarze dużo chmur, ale można liczyć na przejaśnienia i lokalne rozpogodzenia. Po południu pochmurno na zachodzie i może tam lokalnie padać śnieg. Z większym prawdopodobieństwem opady śniegu wystąpią na wschodzie i w rejonie Zatoki Gdańskiej. Na pozostałym obszarze pużo chmur z przejaśnieniami. Temperatura minimalna od (-1) (-2)°C na zachodzie do (-8)°C na Suwalszczyźnie. Maksymalnie od (-6)° na północnym - wschodzie do (-1) - 0°C na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany z północy. W niedzielę przed południem pochmurno z opadami śniegu na krańcach południowych i północnych. Na pozostałym obszarze sporo chmur z ...
14 I 2016, 11:12:00 | Kategoria: Prognozy
Prognoza pogody na weekend 09 - 10.01.2016 roku
W sobotę zanikające opady śniegu w regionach wschodnich. Na południu najwięcej pogodnego nieba. W niedzielę wietrzne, w wielu regionach popada śnieg, deszcz ze śniegiem lub deszcz.
8 I 2016, 12:07:00 | Kategoria: Prognozy
Prognoza pogody na Sylwestra i pierwsze dni Nowego Roku.
Koniec i początek kolejnego roku zapowiadają się przeważnie słonecznie i mroźno. Szczęśliwego Nowego Roku 2016. Codziennie korzystnej aury:) Życzą pracownicy biura prognoz "Aura".
30 XII 2015, 11:17:00 | Kategoria: Prognozy
Prognoza pogody na Święta Bożego Narodzenia 25 - 27.12.2015
Z okjazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy życzyć wielu pogodnych chwil w gronie bliskich, nie koniecznie tylko przy świątecznym stole. Spokoju oraz pogody ducha. Boże Narodzenie to czas cudów, więc mimo wszelkich znaków na niebie i ziemi, pragniemy dla Was białych Świąt :) Pracownicy Biura "Aura".
23 XII 2015, 10:36:00 | Kategoria: Prognozy
Prognoza pogody na weekend 12 - 13 grudnia 2015
10 XII 2015, 10:40:00 | Kategoria: Prognozy
Cieszmy się piękną słoneczną pogodą. Niedługo powrót opadów.
Jeszcze dziś i jutro rano będzie pogodnie. Jedynie w niedziele wieczorem lokalnie zagrzmi. Od poniedziałku możemy spodziewać się załamania pogody.
3 X 2015, 09:19:00 | Kategoria: Prognozy
Babie lato
Prognozę pogody na nadchodzący weekend można podsumować następująco: babie lato.
25 IX 2014, 16:49:00 | Kategoria: Prognozy
...
Meteopedia
Najcieplejszy 3-miesięczny okres w ciągu roku (1 czerwca - 31 sierpnia).

Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne