Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Prognoza pogody na weekend 29 i 30 kwietnia.
Prognoza pogody na weekend 29 i 30 kwietnia.
28 IV 2017, 09:55:00 | Kategoria: Prognozy
W sobotę przed południem na wschodzie zachmurzenie całkowite z opadami deszczu lub mżawki. Na zachodzie zachmurzenie duże z przelotnymi opadami deszczu. W regionach środkowych zachmurzenie umiarkowane i duże. Po południu w całym kraju zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu od północnego – zachodu, przez centrum po północna część Górnego Śląska i Małopolski. Minimalnie od 7 – 6ºC na południowym – wschodzie do 5 – 3ºC na pozostałym obszarze. Maksymalnie od 7 – 8ºC na Wybrzeżu do 13ºC na Śląsku i w Centrum. Słaby i umiarkowany wiatr z północy i z zachodu. Wzrost ciśnienia. Na barometrach w południe około 1015 hPa.

W niedzielę przed południem na zachodzie zachmurzenie małe . Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże. W Bieszczadach opady deszczu lub mżawki. Po południu na północy i zachodzie zachmurzenie małe. Na południowym – wschodzie zachmurzenie duże i całkowite z okresowymi opadami deszczu lub mżawki. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże. Minimalnie około 3 – 1ºC. Maksymalnie około 10 – 14ºC. Słaby i umiarkowany północny i wschodni wiatr. Spadek ciśnienia. Na barometrach w południe około 1022 hPa.
Meteopedia
Wilgotność powietrza - cecha mieszaniny gazów mówiąca o ilości pary wodnej zawartej w konkretnej ilości powietrza.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne