Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Aktualności

Witamy w wiekim świecie!
"Wielki świat"? Jagoda swoją podróż przez życie zaczęła niepozornie - od przeprowadzki do Poznania. Rzeczywiście Świat jest Wielki. I nieczuły. Nic go nie obchodzi co sobie o nim myślą te małe, pracowite, "mrówki" co po nim się krzątają za swoimi codziennymi sprawami. Jak na złość psuje tramwaje, poraża swoją estetyką. Mega awans do McDonalda? Ciekawa perspektywa... Tylko co to ma wspólnego z "Wielkim Światem"? Chociaż... Wędrując upalnymi ulicami Luksoru, w egzotycznym tumulcie i hałasie, z nieukrywaną radością odkrywamy znajome czerwone logo. I już nam nie przeszkadza egzotyczna uroda ekspedientek. Jesteśmy u siebie. Poznań jest miastem z klimatem, które da się lubić. Byleby nie padało. Prawdę powiedziawszy nie znam miasta które w deszczu nie byłoby obrzydliwe. Serdecznie witam poznaniankę z wyboru i zapraszam do lektury nowego felietonu.
27 IX 2013, 22:21:00 | Kategoria: Administracyjne
Nowy felieton Jagody!
Mam wątpliwości, czy Jagoda uprawiała "bezproduktywne lenistwo". Jeżeli tak było, to było to lenistwo bardzo dołujące. Jeden dzień chłodu i taka deprecha? Niemożliwe! Będzie jeszcze ciepło i słonecznie. Obiecuję! Nie należy chować do szafy letnich sukienek i odkrytych butów. No, może tylko z nocnych spacerów w tychże trzeba będzie zrezygnować. W poszukiwaniu zdjęcia ilustrującego najnowszy felieton, przypadkowo trafiłem na zdanie "Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno". Wiersz z którego pochodzi ta myśl dedykuję Jagodzie.
6 IX 2013, 16:33:00 | Kategoria: Administracyjne
Powódź na Dalekim Wschodzie
Powódź na rzece Amur zagraża mieszkańcom Chabarowska i Komsomolska nad Amurem. W dniu wczorajszym rzeka osiągnęła poziom 803 cm. Ale to jeszcze nie wszystko! Według rosyjskich hydrologów fala kulminacyjna może wynieść 930-980 cm.
3 IX 2013, 11:50:00 | Kategoria: Katastrofy
Słoneczna Aurorka
Wygląda na to, że to jest już ostatni słoneczny weekend w czasie tych wakacji. Od poniedziałku zaczną się opady deszczu i nieuchronnie będzie coraz zimniej. Aurorka intensywnie korzysta ze słońca na plaży. Zapraszam do obejrzenia naszej prognozy pogody.
23 VIII 2013, 14:08:00 | Kategoria: Prognozy
Aurorka wróciła!
Nie jest źle. W Poznaniu tylko 31 st. C. Aurorka wróciła z wakacji. Było jej za gorąco, więc od razu zanurzyła się w chłodnych wodach Jeziora Rusałka. Można pozazdrościć.
8 VIII 2013, 14:52:00 | Kategoria: Administracyjne
Piosenki o pogodzie
Dla mnie najbardziej pogodną piosenką jest "Piechotą do lata" zespołu Bajm. Beata Kozidrak zadebiutowała tą piosenką na festiwalu w Opolu w 1978 roku, śpiewając:
11 VII 2013, 23:41:00 | Kategoria: Administracyjne
Ponownie Jagoda
Co tu dużo mówić... Najlepiej obejrzeć prognozę pogody w wykonaniu Jagody i pójść w jej ślady. Jakaś łąka, może jezioro lub plaża. Będzie gorąco, więc warto skorzystać z uroków lata. Zapraszam na łąkę na spotkanie z Jagodą.
3 VII 2013, 20:25:00 | Kategoria: Prognozy
Aurorka rozdaje koszulki
Zależy nam na ciągłym ulepszaniu serwisu i oferowanych przez nas usług – nawet tych za free. Dlatego każdy krytyczny email jest przez nas czytany i zgłaszane w nich uwagi są bardzo często uwzględniane. Dzisiaj chciałabym zaprosić Państwa bardzo serdecznie do "zabawy" w której do zdobycia są nasze firmowe koszulki.
2 VII 2013, 23:10:00 | Kategoria: Administracyjne
Kształty chmur
Jagoda w romantycznym nastroju, rozleniwiona ciepłem słońca, spojrzała w niebo. I co tam ujrzała? Zapraszam do przeczytania felietonu Kształty chmur. A jeśli komuś nie wystarczy opis Jagody, a za oknem będzie bezchmurne niebo, to może zajrzeć do naszej galerii.
28 VI 2013, 10:12:00 | Kategoria: Administracyjne
Jagoda: Deszcz ustanie!
Poznaliście już humor i lekkie pióro Jagody w cotygodniowych felietonach. Tym razem Jagoda osobiście i na "wizji" ma pocieszające wieści - Deszcz ustanie!.
26 VI 2013, 16:55:00 | Kategoria: Pogoda w Polsce
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne