Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Witamy w wiekim świecie!
Witamy w "wiekim świecie"!
27 IX 2013, 22:21:00 | Kategoria: Administracyjne
"Wielki świat"? Jagoda swoją podróż przez życie zaczęła niepozornie - od przeprowadzki do Poznania. Rzeczywiście Świat jest Wielki. I nieczuły. Nic go nie obchodzi co sobie o nim myślą te małe, pracowite, "mrówki" co po nim się krzątają za swoimi codziennymi sprawami. Jak na złość psuje tramwaje, poraża swoją estetyką. Mega awans do McDonalda? Ciekawa perspektywa... Tylko co to ma wspólnego z "Wielkim Światem"? Chociaż... Wędrując upalnymi ulicami Luksoru, w egzotycznym tumulcie i hałasie, z nieukrywaną radością odkrywamy znajome czerwone logo. I już nam nie przeszkadza egzotyczna uroda ekspedientek. Jesteśmy u siebie.
Poznań jest miastem z klimatem, które da się lubić. Byleby nie padało. Prawdę powiedziawszy nie znam miasta które w deszczu nie byłoby obrzydliwe. Serdecznie witam poznaniankę z wyboru i zapraszam do lektury nowego felietonu.


Redaktor: Boss
Meteopedia

Nefometr sferyczny zwierciadlany to instrument meteorologiczny służący do pomiaru stopnia zachmurzenia. Przyrząd oraz metodykę pomiaru przygotował M.L.Besson.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne