Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Pluchy ciąg dalszy
Pluchy ciąg dalszy
4 XII 2014, 18:07:00 | Kategoria: Dla Turystów
Pochmurno, deszcz i śnieg. Na Kasprowym leży 8 cm śniegu. Szczegóły pod filmem.


PROGNOZA POGODY na 06.12
Sobota

Pogorszenie warunków pogody. Zachmurzenie duże i całkowite z opadami śniegu przechodzącymi w opady deszczu ze śniegiem i deszczu, miejscami szczególnie w środkowych i północnych regionach kraju spodziewane są opady marznące tworzące gołoledź. W nocy minimalnie od 1 – 0°C na zachodzie i południu do (-3) - (-4)°C na wschodzie. W najcieplejszym momencie dnia od 0°C na Podlasiu do 2 - 4°C na zachodzie i południu. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny z zachodu. Wahania ciśnienia w południe w Warszawie około 1021 hPa.

PROGNOZA POGODY na 07.12
Niedziela
Na wschodzie i południu dużo chmur z opadami śniegu, deszcz ze śniegiem i śnieg może popadać w Wielkopolsce. Na pozostałym obszarze dużo chmur ale bez opadów. Temperatura minimalna przeważnie od 0 - (-2)°C Temperatura maksymalna przeważnie 0 – 1°C, cieplej na zachodzie 2 - 3°C. Umiarkowany zachodu i północny wiatr.
Redaktor: Boss
Meteopedia
Chmury warstwowe deszczowe mają znaczną grubość dochodzącą do kilku kilometrów, dlatego nie widzimy przez nie Słońca. Chmury te mają ponury, ciemnoszary wygląd i z nich najczęściej pada deszcz lub śnieg.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne