Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Pogoda barowa
Pogoda barowa
6 XI 2014, 17:22:00 | Kategoria: Dla Turystów
Teraz już tak będzie pewnie co tydzień, aż do pierwszego śniegu. Jak mówi kolega Tomek: pogoda barowa. W taką pogodę należy udać się do baru i zamówić coś co spowoduje wydzielanie endorfiny i serotoniny. Może być z kolorową parasolką, żeby przypominało letnie wieczory :) Pozdrawiam ciepło i zapraszam do obejrzenia najnowszej prognozy na weekend.
PROGNOZA POGODY na 08.11.2014
Sobota
Na przeważającym obszarze Polski zachmurzenie całkowite, przejaśnienia w zachodnich regionach, ale tutaj poranne mgły. Najwięcej deszczu w pasie od Małopolski przez Mazowsze po Podlasie i Lubelszczyznę. Po południu pokropi także w rejonie Pomorza, Wielkopolski i Dolnego Śląska. Temperatura minimalna od 12-10 °C w południowej i wschodniej części kraju do 4-3°C na Pomorzu. W dzień na termometrach maksymalnie 10 – 12°C, chłodniej na północy i w Wielkopolsce tutaj 7-9°C. Wiatr słaby ze zmiennych kierunków. Wzrost ciśnienia na barometrach w Warszawie 1010 hPa.

PROGNOZA POGODY na 09.11
Niedziela
Wschodnia połowa kraju z dużym zachmurzeniem i okresowymi opadami słabego deszczu, który zaniknie dopiero wieczorem. Więcej szans na pogodne niebo w zachodnich regionach, tutaj jednak rano widzialność ograniczać mogą gęste mgły. Temperatura minimalna od 10 - 7°C na południowym – wschodzie i w centrum do 5 – 2°C w zachodnich regionach kraju i na Pomorzu. W dzień na termometrach maksymalnie 11 – 16°C, na wschodzie, chłodniej w rejonie Wielkopolski, Kujaw i Pomorza tutaj tylko 9-10°C. Wiatr umiarkowany
Redaktor: Boss
Meteopedia
Morska masa powietrza kształtuje się nad rozległymi obszarami oceanicznymi. Podstawową jej cechą jest znaczna wilgotność sięgająca nierzadko 100%. W związku z tym latem jest chłodniejsza niż masa kontynentalna, a cieplejsza w sezonie zimowym, w tej samej strefie szerokości geograficznej.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne