Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Prognoza pogody na weekend 22 i 23 kwietnia.
Prognoza pogody na weekend 22 i 23 kwietnia.
21 IV 2017, 11:02:00 | Kategoria: Prognozy
Warunki pogody nad Polską kształtować będzie zatoka niżowa i kolejne fronty atmosferyczne.Nad obszar kraju napływać będzie chłodna i wilgotna masa powietrza.

W sobotę w pierwszej części dnia na południu pochmurno z okresowymi opadami deszczu. Na pozostałym obszarze dużo chmur z przejaśnieniami. Miejscami popada deszcz.
Po południu w całym kraju dużo chmur z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Minimalnie od 5ºC na południowym – wschodzie do 2ºC na północnym – wschodzie. Maksymalnie około 7 – 9ºC. Silny północno – zachodni wiatr. Wahania ciśnienia. Na barometrach w południe około 1014 hPa.

W niedzielę w ciągu dnia zachmurzenie duże z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Po południu na północy Warmii i Mazur oraz na Suwalszczyźnie może również przelotnie popadać śnieg. Minimalnie od 3ºC na Wybrzeżu do (-1)ºC na Warmii i Mazurach. Maksymalnie od 6ºC na Podkarpaciu do 7 – 9ºC na pozostałym obszarze. Umiarkowany okresami dość silny północno – zachodni wiatr. Wahania ciśnienia. Na barometrach w południe około 1015 hPa.
Meteopedia

Vilhelm Friman Koren Bjerknes, norweski fizyk i meteorolog urodzony 14 marca 1862 roku w miejscowości Christiania (nazwa stolicy kraju - Oslo w latach 1624-1878).
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne