Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Prognoza pogody na weekend 01 i 02 kwietnia.
Prognoza pogody na weekend 01 i 02 kwietnia.
31 III 2017, 10:30:00 | Kategoria: Prognozy
Polska znajdzie się pod wpływem zatoki niżowej i frontów atmosferycznych. Nad obszar kraju napływać będzie ciepła masa powietrza.
W sobotę przed południem w całym kraju pogodnie. Nieco więcej chmur na północnym – wschodzie. Po południu nadal przeważnie dużo słońca. Więcej chmur pojawiać się zacznie na zachodnie i pod wieczór może przelotnie popadać na Pomorzu Zachodnim. Minimalnie od 11 – 10ºC w zachodniej części kraju do 7ºC na południowym – wschodzie. Maksymalnie od 16ºC na Wybrzeżu do 21ºC na zachodzie. Umiarkowany wiatr z kierunków południowych. Ciśnienie będzie się wahać. Na barometrach w południe około 1015 hPa.
W niedzielę przed południem pogodnie. Trochę więcej chmur miejscami na północy, zachodzie i południowym – zachodzie. Po południu od północy i zachodu coraz więcej chmur i przelotnie popada deszcz. Możliwe lokalne burze. Na pozostałym obszarze pogodnie. Minimalnie około 10 – 8ºC. Maksymalnie od 16 - 18ºC na Pomorzu do 19 – 21ºC na pozostałym obszarze. Słaby i umiarkowany wiatr z zachodu i południowego – zachodu. Wzrost ciśnienia. Na barometrach w południe około 1015 hPa.
Meteopedia
Szlaki niżów Van Bebbera - układ kilkunastu najczęściej występujących torów, którymi przemieszczają się układy niskiego ciśnienia w strefie średnich szerokości geograficznych.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne