Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Prognoza pogody na weekend 04 i 05 marca.
Prognoza pogody na weekend 04 i 05 marca.
3 III 2017, 10:12:00 | Kategoria: Prognozy
Na wschodzie Europy wyż. Nad pozostałym obszarem niże z frontami atmosferycznymi. Polska znajdzie się pod wpływem niżów z frontami atmosferycznymi. Napływać będzie cieplejsza masa powietrza.

W sobotę początkowo pochmurno na północnym – wschodzie. Na pozostałym obszarze pogodnie. Po południu przeważnie pogodnie. Więcej chmur miejscami od północnego – wschodu przez centrum po południowy – zachód. Minimalnie około 3 – 1ºC. Maksymalnie od 7ºC w rejonie Zatoki Gdańskiej do 15ºC w Małopolsce. Dość silny i umiarkowany wiatr z południa. Wahania ciśnienia. Na barometrach w południe około 1006 hPa.

W niedzielę przed południem dużo chmur. W górach oraz na Pomorzu Zachodnim opady słabego deszczu lub mżawki. Po południu w regionach południowych większe przejaśnienia. Na pozostałym obszarze pochmurno. Opady deszczu lub mżawki zwłaszcza na północy. Minimalnie od 8ºC na Podkarpaciu do 5 – 4ºC w północnej części kraju. Maksymalnie od 8ºC na Wybrzeżu do 14ºC w Małopolsce. Dość silny w drugiej części dnia słabnący wiatr głównie z zachodu i południa.
Wahania ciśnienia. Na barometrach w południe około 1006 hPa.

Meteopedia
Aneroid urządzenie służące do prowadzenia pomiaru ciśnienia atmosferycznego.


Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne