Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Prognoza pogody na weekend 24 i 25 lutego 2017.
Prognoza pogody na weekend 24 i 25 lutego 2017.
25 II 2017, 05:10:00 | Kategoria: Prognozy
Polska znajdzie się początkowo pod wpływem słabego wyżu, a w późniejszych terminach pod wpływem frontów atmosferycznych.
W sobotę zachmurzenie umiarkowane i duże. Słabe opady śniegu możliwe zwłaszcza w pierwszej części dnia we wschodniej części kraju. Minimalnie przeważnie około (-3) - (-1)ºC. Cieplej na Wybrzeżu około 0 – 1ºC. Maksymalnie od 1ºC na Podlasiu do 4ºC w regionach zachodnich. Umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienia będzie spadać. Na barometrach w południe około 1019 hPa.
W niedzielę w całym kraju pochmurno z okresowymi opadami deszczu. Na południowym – wschodzie początkowo popada śnieg. Minimalnie od 3ºC na Pomorzu Zachodnim do (-3)ºC na południowym – wschodzie. Maksymalnie od 2ºC na Podlasiu do 8ºCna Dolnym Śląsku. Silny i porywisty wiatr z południowego – zachodu. Niewielki spadek ciśnienia. Na barometrach w południe około 1012 hPa.
Meteopedia
Zorza polarna - aurora ovals - jest to świecenie górnych warstw atmosfery ziemskiej charakterystyczne dla obszarów podbiegunowych. Najczęściej występuje w odległości 20° - 25° od bieguna magnetycznego północnego lub południowego. Na północy nazywana jest aurora borealis, na południu aurora australis.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne