Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Prognoza pogody na weekend 11 i 12 lutego 2017 roku.
Prognoza pogody na weekend 11 i 12 lutego 2017 roku.
10 II 2017, 10:05:00 | Kategoria: Prognozy

Nad centralną oraz północną Europą pole wysokiego ciśnienia. Na pozostałym obszarze niże z frontami atmosferycznymi. Polska znajdzie się pod wpływem wyżu. Napływać będzie chłodna masa powietrza.

W sobotę w całym kraju dużo chmur. Przed południem opady śniegu miejscami na północnym – wschodzie oraz na południowym – zachodzie. Po południu śnieg popada miejscami na wschodzie oraz na zachodzie i Śląsku. Minimalnie od (-5)ºC na Dolnym Śląsku do (-11) - (-12)ºC na południowym – wschodzie i w centrum. Maksymalnie około (-6) - (-3)ºC. Cieplej na Śląsku oraz na Wybrzeżu około (-2) - 0 ºC. Silny wschodni wiatr. Wahania ciśnienia. Na barometrach w południe około 1035 hPa.

W niedzielę nadal dużo chmur. Słabe opady śniegu w regionach wschodnich. Minimalnie od (-3)ºC na Wybrzeżu do (-11)ºC na Podkarpaciu. Maksymalnie od (-4) - (-3)ºC na wschodzie i w regionach środkowych do (-2) – 0ºC na Pomorzu, zachodzie i południu. Umiarkowany i dość silny wschodni wiatr. Wahania ciśnienia. Na barometrach w południe około 1037 hPa.
Meteopedia
Przejściowa pora roku trwająca w przybliżeniu 3 miesiące (1 marca - 31 maja).

Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne