Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Prognoza pogody na weekend 04 i 05 lutego 2017.
Prognoza pogody na weekend 04 i 05 lutego 2017.
3 II 2017, 10:05:00 | Kategoria: Prognozy
Polska znajdzie się pod wpływem zatoki niżowej z frontem atmosferycznym. Nad obszar kraju napływać będzie wilgotna masa powietrza.

W sobotę w całym kraju pochmurno. Na zachodzie zwłaszcza w pierwszej części dnia opady deszczu i mżawki, które miejscami będą marznące. Deszcz lub mżawka może również popadać w Bieszczadach oraz na Podkarpaciu. Po południu słaby śnieg możliwy na Podlasiu i Polesiu. Minimalnie od 1ºC na Pomorzu Zachodnim do (-4)ºC na Podlasiu. Maksymalnie od (-1)ºC na Podlasiu do 3 - 4ºC w regionach zachodnich. Umiarkowany wiatr z kierunków wschodnich. Niewielki spadek ciśnienia. Na barometrach w południe około 1011 hPa.

W niedzielę w całym kraju pochmurno. Przed południem niewielkie przejaśnienia możliwe na północy. Opady deszczu lub mżawki na południu. Na pozostałym obszarze popada deszcz ze śniegiem lub śnieg. Po południu przejaśnienia na Śląsku. Na południowym – wschodzie oraz na Ziemi Lubuskiej popada deszcz lub deszcz ze śniegiem. Na pozostałym obszarze opady śniegu. Minimalnie około 0 - (-1)ºC. Zimniej na Podlasiu około (-2) - (-3)ºC. Maksymalnie od (-2)ºC na Podlasiu do 4ºC na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. Ciśnienie zacznie rosnąć. Na barometrach w południe około 1008 hPa.
Meteopedia
Podział kuli ziemskiej na strefy klimatyczne jest odzwierciedleniem intensywności oraz wielkości wymiany ciepła oraz wilgoci pomiędzy atmosferą a powierzchnią Ziemi.


Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne