Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Prognoza pogody na środę.
Prognoza pogody na środę.
1 II 2017, 08:07:00 | Kategoria: Prognozy
W północno – wschodniej części kraju pochmurno, ale nie powinno padać. Na północnym – zachodzie dość pogodnie. Na pozostałym obszarze dużo chmur z przejaśnieniami. W regionach południowych miejscami możliwe słabe opady od marznącej mżawki po śnieg. Maksymalnie od (-1)ºC na północy oraz w centrum do 2ºC na Podkarpaciu oraz na Wybrzeżu. Słaby i umiarkowany wiatr z południa i wschodu. Ciśnienie będzie spadać. Na barometrach w południe około 1024 hPa.
Meteopedia
radar używany do obserwacji opadów: ich położenia, intensywności, rodzaju i ruchu. Dane te są używane w prognozowaniu przyszłego położenia i intensywności opadów. Ogólna zasada działania radarów meteorologicznych, i ich budowa, są podobne jak innych rodzajów radarów, zaś parametry i sposób wykonywania pomiarów (długość fali, rozdzielczość, zasięg, strategia skanowania itd.) zostały dostosowane do pomiarów obiektów meteorologicznych.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne