Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Prognoza pogody na weekend 21 i 22 stycznia 2017 roku.
Prognoza pogody na weekend 21 i 22 stycznia 2017 roku.
20 I 2017, 09:46:00 | Kategoria: Prognozy
Nad południową i północno – wschodnią Europą, a w późniejszych terminach również nad Wyspami Brytyjskimi niże z frontami atmosferycznymi. Nad pozostałym obszarem rozległy obszar wysokiego ciśnienia. Polska znajdzie się pod wpływem wysokiego ciśnienia. Nad obszar kraju napływać będzie cieplejsza masa powietrza.

W sobotę pochmurno. Większe przejaśnienia w rejonie Zatoki Gdańskiej oraz na obszarach podgórskich. Przeważnie może popadać mżawka. Na południowym – wschodzie popada również śnieg. Minimalnie od 3ºC w rejonie Zatoki Gdańskiej do (-4)ºC w Małopolsce. Maksymalnie od (-1)ºC na Podkarpaciu do 3ºC w rejonie Zatoki Gdańskiej. Słaby wiatr z zachodu. Ciśnienie będzie się wahać. Na barometrach w południe około 1033 hPa.

W niedzielę początkowo na północy pochmurno. Na południu dość pogodnie. Na pozostałym obszarze przejaśnienia. Po południu w rejonie Zatoki Gdańskiej oraz na Warmii i Mazurach pochmurno. Na południu i południowym – zachodzie dość pogodnie. Na pozostałym obszarze przejaśnienia. Minimalnie od 1ºC w rejonie Zatoki Gdańskiej do (-5) - (-6)ºC na południowym – wschodzie. Maksymalnie około 0 – 1ºC. Nieco zimniej w Małopolsce około (-1)ºC. Słaby i umiarkowany wiatr z południa i zachodu. Ciśnienie będzie spadać. Na barometrach w południe około 1033 hPa.
Meteopedia
Przejściowa pora roku między latem i zimą (1 września - 30 listopada).

Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne