Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Aktualności › Prognozy

...
...
Najbliższe dwa dni jeszcze pogodne i dość chłodne z temperaturą rano ok. -7 st. C na Podlasiu, do -3 st. C na zachodzie kraju. Następne dni i noce wiosenne ciepłe ale sporo chmur i miejscami będą występowały opady deszczu.
27 III 2001, 14:00:00 | Kategoria: Prognozy
Początek wiosny i weekend w dalszym ciągu chłodny, temperatura od 0 st.C na Suwalszczyźnie, do 6-7 st.C na południu kraju. W południowej części Polski będzie dużo chmur, a na Ślądku i w Małopolsce może popadać śnieg i śnieg z deszczem. Mieszkańcy północnej Polski w miejscach osłoniętych będą mogli opalać twarze.
22 III 2001, 13:00:00 | Kategoria: Prognozy
Dzisiaj, w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny (Dzień Wagarowicza), pogoda będzie sprzyjała spacerom i wagarowiczom. Samopoczucie dobre, czas reakcji w normie i nie powinniśmy odczuwać żadnych dolegliwości. Wieczorem i w nocy na południowym-zachodzie pogorszenie pogody i wzrost zachmurzenia, a na Pogórzu Sudeckim miejscami możliwe opady śniegu. Temperatura w nocy poniżej 0 st.C a w ciągu dnia 2 - 7 st.C.
21 III 2001, 13:00:00 | Kategoria: Prognozy
Najtrudniejszym elementem do prognozowania pogody w miejscowościach górskich jest kierunek i prędkość wiatru, ze względu na zróżnicowane ukształtowanie terenu, a czynnik ten odgrywa ważną rolę w trakcie wykonywania lotów narciarskich. W naszej prognozie element ten sprawdzi się w 100%. W sobotę do południa zachmurzenie będzie duże z opadami, w dolnych partiach gór deszczu, w wyższych śniegu. Skocznia w Planicy znajduje się na wysokości ok. 1200 - 1300 m i tam spodziewamy się opadów deszczu ze śniegiem. Temperatura w okolicy skoczni narciarskiej w godzinach 10 - 12 wynosić będzie 3,5 st. C, wiatr może być niestety niekorzystny. Bedzie wiał z kierunku południowo - zachodniego i jego prędkość będzie wynosić 4 - 7 m/s. W niedzielę pogoda niewiele się zmieni.
16 III 2001, 13:00:00 | Kategoria: Prognozy
Tym razem najbliższy weekend proponujemy spędzić na Sycylii lub zachodnim wybrzeżu Turcji. Pogoda w tych rejonach będzie już letnia, chociaż nie upalna. Szczęśliwcy zobaczą dużo słońca z nielicznymi chmurkami. Temperatury w ciągu dnia będą osiągały 20 - 22 st. C, w nocy też ciepło bo 16 - 14 st. C. W nocy może trochę popadać lub zagrzmieć.
15 III 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
Jurto nad morzem nie należy spodziewać się jeszcze wiosny. Będzie dużo chmur, przelotnie popada deszcz, możliwy również deszcz ze śniegiem. Temperatura ok. 4-5 st.C. Spacer jest możliwy tylko z parasolem. Natomiast w górach będzie więcej słońca, może również popadać, ale nie tak jak nad morzem.
14 III 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
Do południa zachmurzenie będzie umiarkowane, a po południu wzrost zachmurzenia do dużego z przejaśnieniami. Późnym popołudniem i wieczorem możliwe są opady słabego deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 2-4 st.C, minimalna ok. 1-0 st.C (temperatura z godz. 8:00 -2 st.C). Wiatr umiarkowany z kierunków południowo-wschodnich i południowych ok. 4-6 m/s (18 km/h). Jutro zachmurzenie duże z okresowymi opadami śniegu z deszczem w godzinach rannych, a w ciągu dnia deszczu. Cieplej: temperatura od 4 do 6 st.C. Wiatr południowy umiarkowany 4-7 m/s (18-22 km/h).
9 III 2001, 12:30:00 | Kategoria: Prognozy
Dzisiaj w całym kraju pogoda będzie sprzyjać imprezom z okazji "Dnia Kobiet". Sporo chmur ale też i dużo słońca, a niewielkie opady deszczu tylko na Pomorzu Zachodnim. Temperatura w ciągu dnia 5-7 st.C na wschodzie do 8-10 st.C na zachodzie i południu kraju.
8 III 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
Ustępujący wyż spowodował, że nad południową i zachodnią Europę zacznie napływać ciepła masa powietrza z południa i południowego-zachodu. Pomimo opadów deszczu temperatura na zachodzie w ciągu dnia będzie około 10-14 st.C., a na południu kontynentu przekroczy znacznie 15 st.C. i miejscami może osiągnąć 18-20 st.C.
6 III 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
W niedzielę w Oberstdorfie nastąpi pogorszenie pogody. Zachmurzenie duże z niewielkimi przejaśnieniami i opadami śniegu i śniegu z deszczem. Wiatr południowo-zachodni umiarkowany 4-8 m/s. Temperatura rano od -1 do -3 st.C, a w dzień od -1 do +1 st.C.
3 III 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
...
...
Meteopedia
Urządzenie służące do prowadzenia ciągłej rejestracji ciśnienia atmosferycznego.

Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne