Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Aktualności › Prognozy

...
...
W weekend słońca nie zabraknie. Po porannych mgłach przeważnie zachmurzenie małe, tylko w sobotę więcej chmur na Warmii, Polesiu i Lubelszczyźnie, a w niedzielę miejscami na Wschodzie kraju i na Górnym Śląsku ale bez opadów.
12 X 2001, 12:30:00 | Kategoria: Prognozy
W weekend słońca nie zabraknie. W sobotę więcej chmur na wschodzie ale bez opadów. W niedzielę odwrotnie, pogodnie i słonecznie w centrum, na wschodzie i południu kraju, natomiast na zachodzie i północnym - zachodzie więcej chmur i lokalnie możliwy słaby opad
5 X 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
W ciągu najbliższego weekendu początkowo wpływ na pogodę w kraju będzie miał słabnący wyż znad Ukrainy, w niedzielę zacznie oddziaływać niż znad Islandii. Napływać będzie dość ciepłe i wilgotne powietrze.
28 IX 2001, 13:00:00 | Kategoria: Prognozy
Z analizy aktualnych danych meteorologicznych wynika, że w ciągu najbliższego weekendu nadal pogoda jesienna. Zachmurzenie zmieniające się i na przemian trochę słońca z opadami deszczu. W piątek opady na zachodzie, w sobotę przeważnie na wschodzie. Najgorzej w niedzielę, bo przelotne opady deszczu mogą występować na terenie całego kraju.
20 IX 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
W najbliższy weekend będzie pochmurno. Niewielkich przejaśnień spodziewamy się w sobotę w Małopolse, a w niedzielę na zachodzie kraju. Opady deszczu wystąpią prawie w całym kraju. W sobotę od Śląska przez centrum do Mazur, w niedzielę rano w Małopolsce i na Podlasiu, a po południu na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej.
13 IX 2001, 12:47:00 | Kategoria: Prognozy
W czasie najbliższego weekendu wpływ na pogodę w kraju będzie miał niż przemieszczający się znad Morza Norweskiego nad Bałtyk i związane z tym układem fronty atmosferyczne. Napływać będzie chłodna i wilgotna masa powietrza. Przez sobotę i niedzielę przeważać będzie pogoda pochmurna z opadami deszczu. W nocy i nad ranem w wielu rejonach będą tworzyły się liczne mgły i silne zamglenia. Wiatr w sobotę na zachodzie, a w niedzielę w całym kraju umiarkowany i dość silny, okresami silny. Noce już chłodne z temperaturą 11 - 9 st. C, a w niedzielę jeszcze niższą 9 - 6 st. C. W ciągu dnia także chłodno 13 - 16 st. C, a miejscami na południu kraju 11 - 12 st. C.
7 IX 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
Niestety najbliższy weekend upłynie nam pod znakiem dużego zachmurzenia z licznymi opadami deszczu. Jeszcze dzisiaj będzie dość pogodnie, ale pod koniec dnia na zachodzie kraju pojawi się dużo chmur i wystąpią przelotne opady deszczu. Sobota będzie pochmurna, na spacery zabierzmy ze sobą parasole. W niedzielę trochę przejaśnień, ale miejscami również występować będą przelotne opady deszczu. Temperatura, w piątek, 20 - 23 st. C, W sobotę i niedzielę 18 - 21 st.
31 VIII 2001, 12:01:00 | Kategoria: Prognozy
Wszystko wskazuje na to że lato z upalnymi temperaturami mamy już za sobą. Do końca miesiąca możemy spodziewać się trochę słońca, ale temperatury za sprawą chłodniejszej masy powietrza z północnego - zachodu nie powinny przekroczyć 21 st. C. Opadów w tych dniach będzie mniej i uciążliwy wiatr osłabnie. Noce również chłodniejsze, bo tylko 11 - 8 st. C.
28 VIII 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
W weekend proponujemy Państwu dobrą pogodę. W piątek i sobotę zachmurzenie w całym kraju będzie małe i umiarkowane, a temperatury osiągną: na Pomorzu 23 - 24 st. C, w centrum i na południu kraju 23 - 26 st. C. Niedziela prawie w całym kraju również będzie pogodna, jedynie po południu na Warmii i na Mazurach pojawić może się więcej chmur i lokalnie może popadać deszcz. Temperatury w dalszym ciągu letnie ok. 27 - 29 st. C. Woda w morzu nadal ciepła ok. 18 - 20 st. C.
23 VIII 2001, 13:00:00 | Kategoria: Prognozy
Jutro w Poznaniu w ciągu dnia pojawi się sporo chmur i miejscami wystąpią przelotne opady deszczu i burze. Podczas rozpoczęcia zawodów nad Maltą występować będzie jeszcze sporo chmur, padać już nie powinno, zacznie się rozpogadzać. Podstawa chmur będzie wysoka i chmury nie przeszkodzą w oglądaniu pokazu sztucznych ogni. Wiatr słaby północno - wschodni. Temperatura podczas inauguracji zawodów oscylować będzie w granicach 18 st. C. [AS]
21 VIII 2001, 13:00:00 | Kategoria: Prognozy
...
...
Meteopedia
Izobronta - linia na mapie (przeważnie klimatycznej) łącząca miejsca charakteryzujące się jednakową liczbą dni z burzą w badanym przedziale czasu.


Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne