Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Aktualności › Prognozy

...
...
Dzisiaj od rana w całym kraju panują złe warunki na drogach. Występujące na Mazurach i w centrum mgły, mogą utrzymywać się do godzin południowych. Na Pomorzu, w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku drogi są śliskie po nocnych opadach deszczu, a na Górnym Śląsku, Mazowszu, w Małopolsce i na Podkarpaciu występują opady deszczu.
28 X 2001, 12:40:00 | Kategoria: Prognozy
W dniu dzisiejszym w całym kraju panować będą dobre warunki jazdy. Tylko w godzinach rannych na drogach województwa Warmińsko - Mazurskiego i Podlaskiego występować będą lokalne, wolno zanikające mgły, a pod koniec dnia na Pomorzu Zachodnim pojawić sie mogą przelotne opady deszczu.
27 X 2001, 13:40:00 | Kategoria: Prognozy
W weekend słońce będzie świecić umiarkowanie. W piątek na zachodzie dość pogodnie i bez opadów, natomiast w centrum i na wschodzie kraju dużo chmur i miejscami możliwe słabe opady deszczu.
25 X 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
W weekend słońca nie zabraknie. Po porannych mgłach przeważnie zachmurzenie małe, tylko w sobotę więcej chmur na Warmii, Polesiu i Lubelszczyźnie, a w niedzielę miejscami na Wschodzie kraju i na Górnym Śląsku ale bez opadów.
12 X 2001, 12:30:00 | Kategoria: Prognozy
W weekend słońca nie zabraknie. W sobotę więcej chmur na wschodzie ale bez opadów. W niedzielę odwrotnie, pogodnie i słonecznie w centrum, na wschodzie i południu kraju, natomiast na zachodzie i północnym - zachodzie więcej chmur i lokalnie możliwy słaby opad
5 X 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
W ciągu najbliższego weekendu początkowo wpływ na pogodę w kraju będzie miał słabnący wyż znad Ukrainy, w niedzielę zacznie oddziaływać niż znad Islandii. Napływać będzie dość ciepłe i wilgotne powietrze.
28 IX 2001, 13:00:00 | Kategoria: Prognozy
Z analizy aktualnych danych meteorologicznych wynika, że w ciągu najbliższego weekendu nadal pogoda jesienna. Zachmurzenie zmieniające się i na przemian trochę słońca z opadami deszczu. W piątek opady na zachodzie, w sobotę przeważnie na wschodzie. Najgorzej w niedzielę, bo przelotne opady deszczu mogą występować na terenie całego kraju.
20 IX 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
W najbliższy weekend będzie pochmurno. Niewielkich przejaśnień spodziewamy się w sobotę w Małopolse, a w niedzielę na zachodzie kraju. Opady deszczu wystąpią prawie w całym kraju. W sobotę od Śląska przez centrum do Mazur, w niedzielę rano w Małopolsce i na Podlasiu, a po południu na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej.
13 IX 2001, 12:47:00 | Kategoria: Prognozy
W czasie najbliższego weekendu wpływ na pogodę w kraju będzie miał niż przemieszczający się znad Morza Norweskiego nad Bałtyk i związane z tym układem fronty atmosferyczne. Napływać będzie chłodna i wilgotna masa powietrza. Przez sobotę i niedzielę przeważać będzie pogoda pochmurna z opadami deszczu. W nocy i nad ranem w wielu rejonach będą tworzyły się liczne mgły i silne zamglenia. Wiatr w sobotę na zachodzie, a w niedzielę w całym kraju umiarkowany i dość silny, okresami silny. Noce już chłodne z temperaturą 11 - 9 st. C, a w niedzielę jeszcze niższą 9 - 6 st. C. W ciągu dnia także chłodno 13 - 16 st. C, a miejscami na południu kraju 11 - 12 st. C.
7 IX 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
Niestety najbliższy weekend upłynie nam pod znakiem dużego zachmurzenia z licznymi opadami deszczu. Jeszcze dzisiaj będzie dość pogodnie, ale pod koniec dnia na zachodzie kraju pojawi się dużo chmur i wystąpią przelotne opady deszczu. Sobota będzie pochmurna, na spacery zabierzmy ze sobą parasole. W niedzielę trochę przejaśnień, ale miejscami również występować będą przelotne opady deszczu. Temperatura, w piątek, 20 - 23 st. C, W sobotę i niedzielę 18 - 21 st.
31 VIII 2001, 12:01:00 | Kategoria: Prognozy
...
...
Meteopedia
Tylna część niżu to jeden z podstawowych obszarów, obok ciepłego wycinka (sektora), jakie wydziela się w obrębie układu niskiego ciśnienia.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne