Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Aktualności › Prognozy

...
...
W dniu dzisiejszym na drogach dość dobre warunki jazdy. Opady deszczu aktualnie występują na Pomorzu Szczecińskim, północy Wielkopolski, na Mazurach i w centrum kraju. W ciągu dnia na południu kraju nadal dobre warunki jazdy i bez opadów, a opady będą utrudniać jazdę miejscami w centrum i na północy kraju.
4 XI 2001, 09:45:00 | Kategoria: Prognozy
W dniu dzisiejszym w kraju na ogół panować będą dobre warunki jazdy. Jedynie w godzinach rannych lokalnie w centrum kraju napotkać możemy mgły, a miejscami na Warmii, Mazurach i Mazowszu słaby deszcz, lub mżawkę. Mgły i opady deszczu będą stopniowo zanikać.
3 XI 2001, 11:00:00 | Kategoria: Prognozy
W kraju panują dobre warunki jazdy. W ciągu dnia jednak na krańcach wschodnich kierowcy napotykać mogą miejscami przelotne opady deszczu. Pod koniec dnia na Pomorzu Zachodnim ponownie pojawić się mogą słabe opady deszczu. Miejscami, głównie w północnej części kraju występować jeszcze może dość silny, okresowo porywisty wiatr, wiejący z północnego - zachodu, o prędkości, do ok. 65 km/h.
2 XI 2001, 10:00:00 | Kategoria: Prognozy
W ciągu dnia miejscami w północnej części kraju kierujący napotykać mogą przelotne opady deszczu. W godzinach popołudniowych od północnego - zachodu przemieszczać się będzie strefa frontu atmosferycznego z przelotnymi opadami deszczu, które w godzinach wieczornych dotrą do dzielnic centralnych, a w godzinach nocnych wschodnich kraju.
1 XI 2001, 09:55:00 | Kategoria: Prognozy
W ciągu dnia miejscami na północy kraju kierujący napotykać miejscami mogą przelotne opady deszczu. W godzinach popołudniowych od północnego - zachodu kraju przemieszczać się
31 X 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
W dniu dzisiejszym na drogach panują trudne warunki jazdy. W ciągu dnia w województwach centralnych, wschodnich i północnych kraju zachmurzenie będzie duże, miejscami występować będą opady deszczu, a drogi będą mokre.
30 X 2001, 12:40:00 | Kategoria: Prognozy
W dniu dzisiejszym warunki jazdy będą zmienne. W ciągu dnia w województwach centralnych i północnych zachmurzenie będzie duże, miejscami występować będą opady deszczu, a drogi będą mokre.
29 X 2001, 12:40:00 | Kategoria: Prognozy
Dzisiaj od rana w całym kraju panują złe warunki na drogach. Występujące na Mazurach i w centrum mgły, mogą utrzymywać się do godzin południowych. Na Pomorzu, w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku drogi są śliskie po nocnych opadach deszczu, a na Górnym Śląsku, Mazowszu, w Małopolsce i na Podkarpaciu występują opady deszczu.
28 X 2001, 12:40:00 | Kategoria: Prognozy
W dniu dzisiejszym w całym kraju panować będą dobre warunki jazdy. Tylko w godzinach rannych na drogach województwa Warmińsko - Mazurskiego i Podlaskiego występować będą lokalne, wolno zanikające mgły, a pod koniec dnia na Pomorzu Zachodnim pojawić sie mogą przelotne opady deszczu.
27 X 2001, 13:40:00 | Kategoria: Prognozy
W weekend słońce będzie świecić umiarkowanie. W piątek na zachodzie dość pogodnie i bez opadów, natomiast w centrum i na wschodzie kraju dużo chmur i miejscami możliwe słabe opady deszczu.
25 X 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
...
...
Meteopedia
zbiór seryjnych spękań i szczelin w skałach uporządkowanych geometrycznie w odstępach większych niż kilka centymetrów, występujących w zespołach i systemach. Przez to pojęcie można też rozumieć zdolność skały do pękania według określonego wzoru.Cios może powstawać wskutek wietrzenia, ruchów tektonicznych lub w skałach magmowych na skutek krzepnięcia magmy.
Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne