Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

...
...
Do południa zachmurzenie będzie umiarkowane, a po południu wzrost zachmurzenia do dużego z przejaśnieniami. Późnym popołudniem i wieczorem możliwe są opady słabego deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 2-4 st.C, minimalna ok. 1-0 st.C (temperatura z godz. 8:00 -2 st.C). Wiatr umiarkowany z kierunków południowo-wschodnich i południowych ok. 4-6 m/s (18 km/h). Jutro zachmurzenie duże z okresowymi opadami śniegu z deszczem w godzinach rannych, a w ciągu dnia deszczu. Cieplej: temperatura od 4 do 6 st.C. Wiatr południowy umiarkowany 4-7 m/s (18-22 km/h).
9 III 2001, 12:30:00 | Kategoria: Prognozy
Dzisiaj w całym kraju pogoda będzie sprzyjać imprezom z okazji "Dnia Kobiet". Sporo chmur ale też i dużo słońca, a niewielkie opady deszczu tylko na Pomorzu Zachodnim. Temperatura w ciągu dnia 5-7 st.C na wschodzie do 8-10 st.C na zachodzie i południu kraju.
8 III 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
Fala upałów nawiedziła środkowo-zachodnie stany USA, powodując śmierć kilkudziesięciu osób. W rezultacie powikłań po udarze słonecznym zmarł m.in. znany futbolista z drużyny Minnesota Vikings, 27-letni Korey Stringer. Ważący 140 kg sportowiec trenował we wtorek w 43-stopniowym upale. W Austin w Teksasie temperatura utrzymuje się od trzech tygodni powyżej 38 stopni Celsjusza, najdłużej na tym poziomie od 1925 roku. Dokuczliwe upały potęguje wysoka wilgotność powietrza.
8 III 2001, 12:00:00 | Kategoria: Pogoda na świecie
W związku z dużą ilością listów w sprawie zdjęć satelitarnych umieściliśmy na naszym serwerze zdjęcia z trzech satelitów. Aktualizacja dwóch z nich odbywa się co pół godziny, a trzeciego co 6 godzin. Dostępna jest także animacja 24-godzinna. Zdjęcia dotyczą tylko Europy jako obszaru najbardziej przez Was preferowanego.
7 III 2001, 12:00:00 | Kategoria: Administracyjne
Ustępujący wyż spowodował, że nad południową i zachodnią Europę zacznie napływać ciepła masa powietrza z południa i południowego-zachodu. Pomimo opadów deszczu temperatura na zachodzie w ciągu dnia będzie około 10-14 st.C., a na południu kontynentu przekroczy znacznie 15 st.C. i miejscami może osiągnąć 18-20 st.C.
6 III 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
W miniony weekend pogodę w Polsce kształtował niż rozdzielający dwie masy powietrza: ciepłą, która zalegała nad południową częścią kraju i tam występowały opady deszczu ze śniegiem i deszczu oraz chłodniejszą zalegającą nad centralną i północną częścią kraju powodującą występowanie mokrego śniegu. Warunki te bardzo komplikowały życie kierowcom, bo wiele dróg było ośnieżonych i oblodzonych. Według ostatnich danych był to jeden z ostatnich ataków zimy. W ciągu najbliższych dni powolne ocieplenie przyniesie nocne i ranne mgły i wzrost temperatury do ok. 13 st.C.
5 III 2001, 12:00:00 | Kategoria: Pogoda w Polsce
Zakończył się okres testowania nowej części naszego serwisu. Udostępniliśmy informacje o stanie pogody w niektórych krajach, jednak lista będzie sukcesywnie rozbudowywana. Aktualizacja danych następuje co 6 godzin. Zainteresowanych konkretnym krajem proszę o kontakt na adres webmaster@aura.com.pl.
4 III 2001, 12:00:00 | Kategoria: Administracyjne
W niedzielę w Oberstdorfie nastąpi pogorszenie pogody. Zachmurzenie duże z niewielkimi przejaśnieniami i opadami śniegu i śniegu z deszczem. Wiatr południowo-zachodni umiarkowany 4-8 m/s. Temperatura rano od -1 do -3 st.C, a w dzień od -1 do +1 st.C.
3 III 2001, 12:00:00 | Kategoria: Prognozy
Wprawdzenie nie wiemy czy nasz skoczek będzie jutro latał, ale podajemy, że w Oberstdorfie będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Możliwy słaby śnieg. Wiatr zachodni słaby i umiarkowany 2-5 m/s. Temperatura rano od -2 do -4 st.C, a w dzień od -2 do 0 st.C.
2 III 2001, 11:00:00 | Kategoria: Prognozy
Jak pewnie zauważyliście na naszej stronie pojawił się stan pogody w Poznaniu. Informacja jest aktualizowana na bieżąco. Ta usługa może się znaleźć na Waszej stronie o czym niedługo nie omieszkam poinformować.
1 III 2001, 11:00:00 | Kategoria: Administracyjne
...
...
Meteopedia
Najcieplejszy 3-miesięczny okres w ciągu roku (1 czerwca - 31 sierpnia).

Na skróty

prognoza pogody

pogoda w Polsce

pogoda na świecie

zdjęcia satelitarne

meteorologia

ostrzeżenie meteorologiczne

depesze

SYNOP

METAR

TAF

mapa pogody

klimat

meteopedia

Aura

pogoda aktualna

stan pogody

kalkulator meteorologiczny

prognoza sezonowa

klimat Polski

prawdopodobieństwo burz

burze

artykuły meteorologiczne

biuro prognoz

prognoza dla lotnictwa

prognoza długoterminowa
pogoda w miastach

zdjęcia meteorologiczne

galeria pogody

prognoza biometeorologiczna

prognozy specjalne